SC50VB80-G
Comchip TechnologyComchip Technology
SC50VB80-G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SC50VB80-G
Producent / Mærke: Comchip Technology
Produkt beskrivelse RECT BRIDGE GPP 800V 50A SCVB
Dataark: SC50VB80-G.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for SC50VB80-G
Varenummer SC50VB80-G Fabrikant Comchip Technology
Beskrivelse RECT BRIDGE GPP 800V 50A SCVB Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6701 pcs Datablad SC50VB80-G.pdf
Spænding - Peak Reverse (Max) 800V Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 1.05V @ 12.5A
Teknologi Standard Leverandør Device Package SCVB
Serie - Emballage Tray
Pakke / tilfælde 5-Square, SCVB Andre navne 641-1392
SC50VB80G
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype QC Terminal
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Diodetype Three Phase Detaljeret beskrivelse Bridge Rectifier Three Phase Standard 800V QC Terminal SCVB
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 10µA @ 800V Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 50A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SC50Y103W
SC50Y103W
producenter: Advanced Sensors / Amphenol
Beskrivelse: THERMISTOR NTC 10KOHM 3690K BEAD
På lager: 23657 pcs
Hent: SC50Y103W.pdf
RFQ
SC50G503W
SC50G503W
Beskrivelse: THERMISTOR NTC 50KOHM 4252K BEAD
På lager: 25058 pcs
Hent: SC50G503W.pdf
RFQ
SC50Y503W
SC50Y503W
Beskrivelse: THERMISTOR NTC 50KOHM BEAD
Hent: SC50Y503W.pdf
SC50VB160-G
SC50VB160-G
producenter: Comchip Technology
Beskrivelse: RECT BRIDGE GPP 1600V 50A SCVB