6STF50PAM03B30X
ConecConec
Conec
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 6STF50PAM03B30X
Producent / Mærke: Conec
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
20 pcs
  • Besked
Specifikationer for 6STF50PAM03B30X
Varenummer 6STF50PAM03B30X Fabrikant Conec
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1013 pcs Datablad
Wire Gauge 26 AWG Spændingsbedømmelse 100V
Afslutning Solder Cup Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D)
Shell Materiale, Afslut Copper Alloy, Tin Plated Serie -
Emballage - Driftstemperatur -25°C ~ 105°C
Antal rækker 3 Antal positioner 50
Monteringstype Panel Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Boligmateriale Thermoplastic
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Funktioner Filter, Grounding Indents
Detaljeret beskrivelse 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nuværende vurdering 7.5A