6STF50PAM03B50X
Produkt oversigt
Varenummer: 6STF50PAM03B50X
Producent / Mærke: Conec
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
  • Besked
Specifikationer for 6STF50PAM03B50X
Varenummer 6STF50PAM03B50X Fabrikant Conec
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1092 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse 100V
Afslutning Solder Cup Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D)
Shell Materiale, Afslut Brass, Tin Plated Serie -
Emballage - Driftstemperatur -25°C ~ 105°C
Flange Feature Mating Side (4-40) Funktioner Filter, Grounding Indents
Detaljeret beskrivelse 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nuværende vurdering 7.5A