ST4ETA105
Copal ElectronicsCopal Electronics
ST4ETA105 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ST4ETA105
Producent / Mærke: Copal Electronics
Produkt beskrivelse TRIMMER 1M OHM 0.25W J LEAD TOP
Dataark: ST4ETA105.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for ST4ETA105
Varenummer ST4ETA105 Fabrikant Copal Electronics
Beskrivelse TRIMMER 1M OHM 0.25W J LEAD TOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 139803 pcs Datablad ST4ETA105.pdf
Tolerance ±20% Afslutningsstil J Lead
Temperaturkoefficient ±100ppm/°C Størrelse / Dimension Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Serie ST4 Modstandsdygtigt materiale Cermet
Modstand 1 MOhms Power (Watts) 0.25W, 1/4W
Emballage Tape & Reel (TR) Andre navne ST-4ETA 1M OHM (105)
ST-4ETA105
ST4ETA105TR
Antal drejninger 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse 1 MOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Justeringstype Top Adjustment