C53TP25CH
CrydomCrydom
C53TP25CH Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: C53TP25CH
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V
Dataark: 1.C53TP25CH.pdf2.C53TP25CH.pdf3.C53TP25CH.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 567 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 567 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for C53TP25CH
Varenummer C53TP25CH Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 567 pcs Datablad 1.C53TP25CH.pdf2.C53TP25CH.pdf3.C53TP25CH.pdf
Spænding - Belastning 48V ~ 530V Spænding - Indgang 180 ~ 280VAC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie 53TP Emballage Tube
Pakke / tilfælde Module Output Type AC, Zero Cross
Monteringstype Chassis Mount Load Current 25A