C53TP50CH
CrydomCrydom
C53TP50CH Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: C53TP50CH
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
Dataark: 1.C53TP50CH.pdf2.C53TP50CH.pdf3.C53TP50CH.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 406 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 406 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for C53TP50CH
Varenummer C53TP50CH Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 406 pcs Datablad 1.C53TP50CH.pdf2.C53TP50CH.pdf3.C53TP50CH.pdf
Spænding - Belastning 48V ~ 530V Spænding - Indgang 180 ~ 280VAC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie 53TP Emballage Tube
Pakke / tilfælde Module Output Type AC, Zero Cross
Andre navne C53TP50CH-ND
CC1971
Monteringstype Chassis Mount
Load Current 50A Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant