CMA60110
CrydomCrydom
CMA60110 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CMA60110
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 110A 48-660V
Dataark: 1.CMA60110.pdf2.CMA60110.pdf3.CMA60110.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 316 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 316 pcs
  • Besked
Specifikationer for CMA60110
Varenummer CMA60110 Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 110A 48-660V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 316 pcs Datablad 1.CMA60110.pdf2.CMA60110.pdf3.CMA60110.pdf
Spænding - Belastning 48V ~ 660V Spænding - Indgang 90 ~ 140VAC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie CMA60 Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Hockey Puck Output Type AC, Zero Cross
Monteringstype Chassis Mount Load Current 110A
Kredsløb SPST-NO (1 Form A)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
CMA6050
CMA6050
producenter: Crydom
Beskrivelse: SSR RELAY SPST-NO 50A 48-660V
På lager: 509 pcs
Hent: CMA6050.pdf
RFQ
producenter: Crydom
Beskrivelse: SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
På lager: 375 pcs
Hent: CMA60125-10.pdf
RFQ
CMA60110-10
CMA60110-10
Beskrivelse: SSR RELAY SPST-NO 110A 48-660V