CMA60125
CrydomCrydom
CMA60125 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CMA60125
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
Dataark: 1.CMA60125.pdf2.CMA60125.pdf3.CMA60125.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 301 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 301 pcs
  • Besked
Specifikationer for CMA60125
Varenummer CMA60125 Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 301 pcs Datablad 1.CMA60125.pdf2.CMA60125.pdf3.CMA60125.pdf
Spænding - Belastning 48V ~ 660V Spænding - Indgang 90 ~ 140VAC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie CMA60 Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Hockey Puck Output Type AC, Zero Cross
Monteringstype Chassis Mount Load Current 125A
Kredsløb SPST-NO (1 Form A)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
CMA6050
CMA6050
producenter: Crydom
Beskrivelse: SSR RELAY SPST-NO 50A 48-660V
På lager: 509 pcs
Hent: CMA6050.pdf
RFQ
CMA50P1600FC
CMA50P1600FC
producenter: IXYS Corporation
Beskrivelse: MOD THYRISTOR DUAL 1600V I4-PAC
På lager: 8727 pcs
Hent: CMA50P1600FC.pdf
RFQ
CMA60125-10
CMA60125-10
producenter: Crydom
Beskrivelse: SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V