DC200A40C
CrydomCrydom
DC200A40C Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DC200A40C
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 40A 1-150V
Dataark: 1.DC200A40C.pdf2.DC200A40C.pdf
  • Besked
Specifikationer for DC200A40C
Varenummer DC200A40C Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 40A 1-150V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5299 pcs Datablad 1.DC200A40C.pdf2.DC200A40C.pdf
Spænding - Belastning 1V ~ 150V Spænding - Indgang 90 ~ 140VAC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie PowerPlus DC Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Hockey Puck Output Type DC
On-State Resistance (Max) 16 mOhms Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 40A
Kredsløb SPST-NO (1 Form A)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DC200D10C
DC200D10C
producenter: Crydom
Beskrivelse: SSR RELAY SPST-NO 10A 1-150V
På lager: 1100 pcs
Hent: DC200D10C.pdf
RFQ
DC200A40
DC200A40
producenter: Crydom
Beskrivelse: SSR RELAY SPST-NO 40A 1-150V