DC200D40
CrydomCrydom
DC200D40 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DC200D40
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 40A 1-150V
Dataark: 1.DC200D40.pdf2.DC200D40.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 963 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 963 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for DC200D40
Varenummer DC200D40 Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 40A 1-150V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 963 pcs Datablad 1.DC200D40.pdf2.DC200D40.pdf
Spænding - Belastning 1V ~ 150V Spænding - Indgang 4 ~ 32VDC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie PowerPlus DC Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Hockey Puck Output Type DC
Andre navne CC1864 On-State Resistance (Max) 16 mOhms
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Load Current 40A Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck Kredsløb SPST-NO (1 Form A)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DC200D40C
DC200D40C
producenter: Crydom
Beskrivelse: SSR RELAY SPST-NO 40A 1-150V