DC200D60
CrydomCrydom
DC200D60 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DC200D60
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 60A 1-150V
Dataark: 1.DC200D60.pdf2.DC200D60.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 795 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 795 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for DC200D60
Varenummer DC200D60 Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 60A 1-150V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 795 pcs Datablad 1.DC200D60.pdf2.DC200D60.pdf
Spænding - Belastning 1V ~ 150V Spænding - Indgang 4 ~ 32VDC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie PowerPlus DC Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Hockey Puck Output Type DC
Andre navne CC2514
DC200D60-ND
On-State Resistance (Max) 11 mOhms
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Load Current 60A Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant