DC500F60
Crydom Co.Crydom Co.
DC500F60 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DC500F60
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse RELAY SSR 500VDC/60A 30-60VDC
Dataark: DC500F60.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 537 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 537 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for DC500F60
Varenummer DC500F60 Fabrikant Crydom Co.
Beskrivelse RELAY SSR 500VDC/60A 30-60VDC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 537 pcs Datablad DC500F60.pdf
Spænding - Supply, Single (V +) 13 mOhm Spænding - Indgang 30 ~ 60VDC
Spænding - Opdeling - Tidsjusteringsmetode Relay
Afslutningsstil Screw Terminal Serie PowerPlus DC
RoHS Status Bulk Polarisering Hockey Puck
Output Type DC Monteringstype Chassis Mount or Panel Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer DC500F60
Udvidet beskrivelse Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck Driven konfiguration 1 ~ 500 V
Beskrivelse RELAY SSR 500VDC/60A 30-60VDC Count Rate SPST-NO (1 Form A)
Sammensætning 60A