DC500F60C
CrydomCrydom
DC500F60C Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DC500F60C
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 60A 1-500V
Dataark: DC500F60C.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 544 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 544 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for DC500F60C
Varenummer DC500F60C Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 60A 1-500V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 544 pcs Datablad DC500F60C.pdf
Spænding - Belastning 1V ~ 500V Spænding - Indgang 30 ~ 60VDC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie PowerPlus DC Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Hockey Puck Output Type DC
On-State Resistance (Max) 13 mOhms Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 60A