DP4R60D40B
CrydomCrydom
DP4R60D40B Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DP4R60D40B
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V
Dataark: 1.DP4R60D40B.pdf2.DP4R60D40B.pdf3.DP4R60D40B.pdf4.DP4R60D40B.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 260 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 260 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
5 pcs
  • Besked
Specifikationer for DP4R60D40B
Varenummer DP4R60D40B Fabrikant Crydom
Beskrivelse RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 260 pcs Datablad 1.DP4R60D40B.pdf2.DP4R60D40B.pdf3.DP4R60D40B.pdf4.DP4R60D40B.pdf
Spænding - Belastning 1 ~ 48 V Spænding - Indgang 4.5 ~ 15VDC
Afslutningsstil Screw Terminal Serie DP
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Hockey Puck
Output Type DC Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 40A