DP4R60D40B2
CrydomCrydom
DP4R60D40B2 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DP4R60D40B2
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V
Dataark: 1.DP4R60D40B2.pdf2.DP4R60D40B2.pdf3.DP4R60D40B2.pdf4.DP4R60D40B2.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 228 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 228 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
5 pcs
  • Besked
Specifikationer for DP4R60D40B2
Varenummer DP4R60D40B2 Fabrikant Crydom
Beskrivelse RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Spænding - Belastning 1 ~ 48 V Spænding - Indgang 4.5 ~ 15VDC
Afslutningsstil Screw Terminal Serie DP
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Hockey Puck
Output Type DC Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 40A
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Kredsløb SPST-NO (1 Form A)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DP4R60D40B8
DP4R60D40B8
producenter: Crydom
Beskrivelse: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V
På lager: 238 pcs
Hent: DP4R60D40B8.pdf
RFQ
DP4R60D20B8
DP4R60D20B8
producenter: Crydom
Beskrivelse: RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 15V
På lager: 316 pcs
Hent: DP4R60D20B8.pdf
RFQ
DP4R60D40B
DP4R60D40B