DP4RSC60D20B
CrydomCrydom
DP4RSC60D20B Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DP4RSC60D20B
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 15V
Dataark: 1.DP4RSC60D20B.pdf2.DP4RSC60D20B.pdf3.DP4RSC60D20B.pdf4.DP4RSC60D20B.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 305 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 305 pcs
  • Besked
Specifikationer for DP4RSC60D20B
Varenummer DP4RSC60D20B Fabrikant Crydom
Beskrivelse RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 15V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Spænding - Belastning 1 ~ 48 V Spænding - Indgang 4.5 ~ 15VDC
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 20A
Relaterede produkter
DP4RSC60D20B2
DP4RSC60D20B2
producenter: Crydom
Beskrivelse: RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 15V
På lager: 277 pcs
Hent: DP4RSC60D20B2.pdf
RFQ
DP4RSC60D20
DP4RSC60D20
producenter: Crydom