DP4RSC60D20B2
CrydomCrydom
DP4RSC60D20B2 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DP4RSC60D20B2
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 15V
Dataark: 1.DP4RSC60D20B2.pdf2.DP4RSC60D20B2.pdf3.DP4RSC60D20B2.pdf4.DP4RSC60D20B2.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 277 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 277 pcs
  • Besked
Specifikationer for DP4RSC60D20B2
Varenummer DP4RSC60D20B2 Fabrikant Crydom
Beskrivelse RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 15V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Spænding - Belastning 1 ~ 48 V Spænding - Indgang 4.5 ~ 15VDC
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 20A
Relaterede produkter
DP4RSC60D20B
DP4RSC60D20B
producenter: Crydom
Beskrivelse: RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 15V