GNR10BCZ
CrydomCrydom
GNR10BCZ Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GNR10BCZ
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Dataark: GNR10BCZ.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
20 pcs
  • Besked
Specifikationer for GNR10BCZ
Varenummer GNR10BCZ Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1374 pcs Datablad GNR10BCZ.pdf
Spænding - Belastning 24V ~ 280V Spænding - Indgang 90 ~ 140VAC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie GNR Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Module Output Type AC, Zero Cross
Andre navne 646-1260
GNR10BCZ-ND
Monteringstype DIN Rail
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 10A