P32-150S-FST
Produkt oversigt
Varenummer: P32-150S-FST
Producent / Mærke: Daburn
Produkt beskrivelse AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT
Dataark: P32-150S-FST.pdf
Lager tilstand 531 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 531 pcs
  • Besked
Specifikationer for P32-150S-FST
Varenummer P32-150S-FST Fabrikant Daburn
Beskrivelse AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 531 pcs Datablad P32-150S-FST.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 150V
Spænding - Indgang 105 ~ 125 VAC Type Enclosed
Størrelse / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 0.88" H (104.1mm x 63.5mm x 22.2mm) Serie P3
Power (Watts) - Driftstemperatur -25°C ~ 71°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet - Funktioner -
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 150V 17mA 105 ~ 125 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 17mA Godkendelser CE, cURus, UL
Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
P32-12XA
P32-12XA
producenter: Daburn
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT
På lager: 517 pcs
Hent: P32-12XA.pdf
RFQ
P32-12W
P32-12W
producenter: Daburn