P32-150SW
DaburnDaburn
Daburn
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P32-150SW
Producent / Mærke: Daburn
Produkt beskrivelse AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT
Dataark: P32-150SW.pdf
Lager tilstand 480 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 480 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for P32-150SW
Varenummer P32-150SW Fabrikant Daburn
Beskrivelse AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 480 pcs Datablad P32-150SW.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 150V
Spænding - Indgang 105 ~ 125 VAC Type Enclosed
Størrelse / Dimension 3.50" L x 2.50" W x 0.88" H (88.9mm x 63.5mm x 22.4mm) Serie P3
Pakke / tilfælde 7-DIP Module, 5 Leads Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Load Regulation 0.2% Line Regulation 0.05%
Funktioner SCP Effektivitet -
Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 150V 17mA 105 ~ 125 VAC Input Nuværende - Output (Max) 17mA