P38-10S-FST
Produkt oversigt
Varenummer: P38-10S-FST
Producent / Mærke: Daburn
Produkt beskrivelse AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
Dataark: P38-10S-FST.pdf
Lager tilstand 561 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 561 pcs
  • Besked
Specifikationer for P38-10S-FST
Varenummer P38-10S-FST Fabrikant Daburn
Beskrivelse AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 561 pcs Datablad P38-10S-FST.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 10V
Spænding - Indgang 105 ~ 125 VAC Type Enclosed
Størrelse / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 2.00" H (104.1mm x 63.5mm x 50.8mm) Serie P3
Power (Watts) - Driftstemperatur -25°C ~ 71°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet - Funktioner -
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 10V 1A 105 ~ 125 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 1A Godkendelser CE, cURus, UL
Relaterede produkter
P38-10S
P38-10S
producenter: Daburn
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT