P38-10SA-FST
DaburnDaburn
Daburn
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P38-10SA-FST
Producent / Mærke: Daburn
Produkt beskrivelse AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
Dataark: P38-10SA-FST.pdf
Lager tilstand 544 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 544 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for P38-10SA-FST
Varenummer P38-10SA-FST Fabrikant Daburn
Beskrivelse AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 544 pcs Datablad P38-10SA-FST.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 10V
Spænding - Indgang 105 ~ 125 VAC Type Enclosed
Størrelse / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 2.00" H (104.1mm x 63.5mm x 50.8mm) Serie P3
Power (Watts) - Driftstemperatur -25°C ~ 71°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet - Funktioner -
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 10V 1.5A 105 ~ 125 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 1.5A Godkendelser CE, cURus, UL
Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
P38-10SA/22
P38-10SA/22
producenter: Daburn
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
På lager: 635 pcs
Hent: P38-10SA/22.pdf
RFQ
P38-10S-04
P38-10S-04
producenter: Daburn
På lager: 647 pcs
Hent: P38-10S-04.pdf
RFQ
P38-10S
P38-10S