10BENG3GM
Delta ElectronicsDelta Electronics
10BENG3GM Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 10BENG3GM
Producent / Mærke: Delta Electronics
Produkt beskrivelse PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Dataark: 10BENG3GM.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
90 pcs
  • Besked
Specifikationer for 10BENG3GM
Varenummer 10BENG3GM Fabrikant Delta Electronics
Beskrivelse PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8668 pcs Datablad 10BENG3GM.pdf
Spænding - UL - Spænding - IEC 115/250VAC
Afslutning Quick Connect Switch funktioner Switch On-Off
Serie BE Panel Tykkelse 0.040" ~ 0.063" (1.02mm ~ 1.60mm)
Panel Cutout Dimensioner Rectangular - 28.25mm x 39.70mm Emballage Bulk
Andre navne 1144-1173 Antal positioner 3
Monteringstype Panel Mount, Snap-In Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Sikringsholder, skuffe -
Sikring No Filter type Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Nuværende - UL - Nuværende - IEC 10A
Tilslutningstype Receptacle, Male Blades - Module Connector Style IEC 320-C14
Godkendelser CSA, UL, VDE
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
10B-2001T
10B-2001T
producenter: Pulse Electronics Corporation
Beskrivelse: MDL 10BT SMT EX-TEMP T&R C PBC
På lager: 7947 pcs
Hent: 10B-2001T.pdf
RFQ
10BQ030
10BQ030
producenter: Vishay Semiconductor Diodes Division
Beskrivelse: DIODE SCHOTTKY 30V 1A SMB