CDS1190RGBVP
DialightDialight
Dialight
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CDS1190RGBVP
Producent / Mærke: Dialight
Produkt beskrivelse LED LIGHT BAR RGB 36 LED OVAL
Dataark: CDS1190RGBVP.pdf
  • Besked
Specifikationer for CDS1190RGBVP
Varenummer CDS1190RGBVP Fabrikant Dialight
Beskrivelse LED LIGHT BAR RGB 36 LED OVAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6982 pcs Datablad CDS1190RGBVP.pdf
Bølgelængde 627nm Red, 530nm Green, 447nm Blue Spænding - Videresend (Vf) (Typ) -
Synsvinkel - Type LED Module
Temperatur - Test - Størrelse / Dimension 1190.00mm L x 50.00mm W
Serie CD Emballage -
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Current - Test -
Lysemitterende overflade (LES) - Objektiv type -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde 28.00mm
Flux @ Nuværende / Temperatur - Test - Funktioner -
Detaljeret beskrivelse LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module CD Red, Green, Blue (RGB) Linear Light Strip Nuværende - Test 350mA