CDS1190RGBWP
Produkt oversigt
Varenummer: CDS1190RGBWP
Producent / Mærke: Dialight
Produkt beskrivelse LED LIGHT BAR RGB 36 LED OVAL
Dataark: CDS1190RGBWP.pdf
  • Besked
Specifikationer for CDS1190RGBWP
Varenummer CDS1190RGBWP Fabrikant Dialight
Beskrivelse LED LIGHT BAR RGB 36 LED OVAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4371 pcs Datablad CDS1190RGBWP.pdf
Bølgelængde 627nm Red, 530nm Green, 447nm Blue Spænding - Videresend (Vf) (Typ) -
Synsvinkel 25° Type LED Module
Temperatur - Test - Størrelse / Dimension 1190.00mm L x 50.00mm W
Serie CD Emballage -
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Current - Test -
Lysemitterende overflade (LES) - Objektiv type -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde 28.00mm
Flux @ Nuværende / Temperatur - Test - Funktioner -
Detaljeret beskrivelse LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module CD Red, Green, Blue (RGB) Linear Light Strip Nuværende - Test 350mA