BAS40LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAS40LP-7 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: BAS40LP-7
Producent / Mærke: Diodes Incorporated
Produkt beskrivelse DIODE SCHOTTKY 40V 200MA 2DFN
Dataark: BAS40LP-7.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for BAS40LP-7
Varenummer BAS40LP-7 Fabrikant Diodes Incorporated
Beskrivelse DIODE SCHOTTKY 40V 200MA 2DFN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 772082 pcs Datablad BAS40LP-7.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 1V @ 40mA Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 40V