B25834U305K11
Produkt oversigt
Varenummer: B25834U305K11
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP FILM 3UF 10% 1.4KVAC SCREW
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for B25834U305K11
Varenummer B25834U305K11 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP FILM 3UF 10% 1.4KVAC SCREW Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5836 pcs Datablad
Spændingsvurdering - DC - Spændingsværdi - AC 1400V (1.4kV)
Tolerance ±10% Afslutning Threaded, Male
Serie B25834 Vurderinger -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial, Can
Andre navne B25834U 305K 11
B25834U0305K011
Driftstemperatur -25°C ~ 85°C
Monteringstype Chassis, Stud Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Dielektrisk materiale Polypropylene (PP), Metallized Detaljeret beskrivelse 3µF Film Capacitor 1400V (1.4kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapacitans 3µF Applikationer Commutating; Damping