B25834U7405K11
Produkt oversigt
Varenummer: B25834U7405K11
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP FILM 4UF 10% 1KVAC SCREW
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for B25834U7405K11
Varenummer B25834U7405K11 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP FILM 4UF 10% 1KVAC SCREW Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5968 pcs Datablad
Spændingsvurdering - DC - Spændingsværdi - AC 1000V (1kV)
Tolerance ±10% Afslutning Threaded, Male
Serie B25834 Vurderinger -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial, Can
Andre navne B25834U7405K 11
B25834U7405K011
Driftstemperatur -25°C ~ 85°C
Monteringstype Chassis, Stud Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Dielektrisk materiale Polypropylene (PP), Metallized Detaljeret beskrivelse 4µF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapacitans 4µF Applikationer Commutating; Damping