B25834U7705K11
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B25834U7705K11
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP FILM 7UF 10% 1KVAC SCREW
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for B25834U7705K11
Varenummer B25834U7705K11 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP FILM 7UF 10% 1KVAC SCREW Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6070 pcs Datablad
Spændingsvurdering - DC - Spændingsværdi - AC 1000V (1kV)
Tolerance ±10% Afslutning Threaded, Male
Serie B25834 Vurderinger -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial, Can
Andre navne B25834U7705K 11
B25834U7705K011
Driftstemperatur -25°C ~ 85°C
Monteringstype Chassis, Stud Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Dielektrisk materiale Polypropylene (PP), Metallized Detaljeret beskrivelse 7µF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapacitans 7µF Applikationer Commutating; Damping