B32529C0184K189
EPCOSEPCOS
B32529C0184K189 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B32529C0184K189
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP FILM 0.18UF 10% 63VDC RADIAL
Dataark: B32529C0184K189.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
11200 pcs
  • Besked
Specifikationer for B32529C0184K189
Varenummer B32529C0184K189 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP FILM 0.18UF 10% 63VDC RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1313074 pcs Datablad B32529C0184K189.pdf
Spændingsvurdering - DC 63V Spændingsværdi - AC 40V
Tolerance ±10% Afslutning PC Pins
Serie B32529 Vurderinger -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Radial
Andre navne B32529C 184K189
B32529C184K189
B32529C184K189-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyafstand 0.197" (5.00mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Dielektrisk materiale Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Detaljeret beskrivelse 0.18µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapacitans 0.18µF Applikationer Automotive; EMI, RFI Suppression