B32529C0184M289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B32529C0184M289
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP FILM 0.18UF 20% RADIAL
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
12800 pcs
  • Besked
Specifikationer for B32529C0184M289
Varenummer B32529C0184M289 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP FILM 0.18UF 20% RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1184877 pcs Datablad
Spændingsvurdering - DC - Spændingsværdi - AC -
Tolerance ±20% Afslutning PC Pins
Størrelse / Dimension - Serie B32529
Vurderinger - Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Radial Andre navne B32529C 184M289
B32529C184M289
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyafstand 0.197" (5.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner - Dielektrisk materiale Polyester, Metallized
Detaljeret beskrivelse 0.18µF Film Capacitor Polyester, Metallized Radial kapacitans 0.18µF