B32669C3405K
Produkt oversigt
Varenummer: B32669C3405K
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP FILM 4UF 10% 250VAC AXIAL
Dataark: B32669C3405K.pdf
  • Besked
Specifikationer for B32669C3405K
Varenummer B32669C3405K Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP FILM 4UF 10% 250VAC AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5080 pcs Datablad B32669C3405K.pdf
Spændingsvurdering - DC - Spændingsværdi - AC 250V
Tolerance ±10% Afslutning PC Pins
Størrelse / Dimension 0.591" Dia x 1.850" L (15.00mm x 47.00mm) Serie B32669
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne B32669C3405K000
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyafstand -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner - Dielektrisk materiale Polypropylene (PP), Metallized
Detaljeret beskrivelse 4µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial kapacitans 4µF