B32669C3564K
Produkt oversigt
Varenummer: B32669C3564K
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP FILM 0.56UF 10% 250VAC AXIAL
Dataark: B32669C3564K.pdf
  • Besked
Specifikationer for B32669C3564K
Varenummer B32669C3564K Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP FILM 0.56UF 10% 250VAC AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4282 pcs Datablad B32669C3564K.pdf
Spændingsvurdering - DC - Spændingsværdi - AC 250V
Tolerance ±10% Afslutning PC Pins
Serie B32669 Vurderinger -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Axial
Andre navne B32669C3564K000 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Dielektrisk materiale Polypropylene (PP), Metallized Detaljeret beskrivelse 0.56µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial
kapacitans 0.56µF Applikationer EMI, RFI Suppression