B41002B7106M
Produkt oversigt
Varenummer: B41002B7106M
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Dataark: B41002B7106M.pdf
  • Besked
Specifikationer for B41002B7106M
Varenummer B41002B7106M Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3860 pcs Datablad B41002B7106M.pdf
Spændingsvurdering 35V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension -
Serie B41002 Vurderinger -
Polarisering Polar Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial, Can Andre navne B41002B7106M000
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) -
Detaljeret beskrivelse 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapacitans 10µF