B41002B4107M
Produkt oversigt
Varenummer: B41002B4107M
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Dataark: B41002B4107M.pdf
  • Besked
Specifikationer for B41002B4107M
Varenummer B41002B4107M Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4179 pcs Datablad B41002B4107M.pdf
Spændingsvurdering 16V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension -
Serie B41002 Vurderinger -
Polarisering Polar Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial, Can Andre navne B41002B4107M000
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) -
Detaljeret beskrivelse 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapacitans 100µF