B41828A9684M
Produkt oversigt
Varenummer: B41828A9684M
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ALUM 0.68UF 20% 100V RADIAL
Dataark: B41828A9684M.pdf
  • Besked
Specifikationer for B41828A9684M
Varenummer B41828A9684M Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ALUM 0.68UF 20% 100V RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4538 pcs Datablad B41828A9684M.pdf
Spændingsvurdering 100V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension -
Serie B41828 Vurderinger -
Polarisering Polar Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial, Can Andre navne B41828A9684M000
Driftstemperatur - Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) -
Detaljeret beskrivelse 0.68µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitans 0.68µF