B41828B3228M
Produkt oversigt
Varenummer: B41828B3228M
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Dataark: B41828B3228M.pdf
  • Besked
Specifikationer for B41828B3228M
Varenummer B41828B3228M Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6414 pcs Datablad B41828B3228M.pdf
Spændingsvurdering 10V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension -
Serie B41828 Ripple Current @ Low Frequency 849mA @ 120Hz
Vurderinger - Polarisering Polar
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial, Can
Andre navne B41828B3228M000 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Levetid @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Blyafstand -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) - Detaljeret beskrivelse 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitans 2200µF Applikationer General Purpose