B43501F2337M
Produkt oversigt
Varenummer: B43501F2337M
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Dataark: B43501F2337M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
520 pcs
  • Besked
Specifikationer for B43501F2337M
Varenummer B43501F2337M Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 44100 pcs Datablad B43501F2337M.pdf
Spændingsvurdering 200V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Serie B43501 Ripple Current @ Low Frequency 1.5A @ 100Hz
Vurderinger - Polarisering Polar
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial, Can - Snap-In
Andre navne B43501F2337M000 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Levetid @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Blyafstand 0.394" (10.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Impedans 390 mOhms
Højde - Siddende (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 300 mOhm @ 100Hz
Detaljeret beskrivelse 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 300 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitans 330µF
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
B43501F2188M60
B43501F2188M60
producenter: EPCOS
Beskrivelse: CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
På lager: 10364 pcs
Hent: B43501F2188M60.pdf
RFQ
B43501F2337M62
B43501F2337M62
producenter: EPCOS
Beskrivelse: CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
På lager: 42370 pcs
Hent: B43501F2337M62.pdf
RFQ
B43501F2188M62
B43501F2188M62
Hent: B43501F2188M62.pdf
B43501F2337M87
B43501F2337M87
Hent: B43501F2337M87.pdf
B43501F2337M60
B43501F2337M60