B43547F2337M080
EPCOSEPCOS
B43547F2337M080 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B43547F2337M080
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Dataark: B43547F2337M080.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
320 pcs
  • Besked
Specifikationer for B43547F2337M080
Varenummer B43547F2337M080 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 32897 pcs Datablad B43547F2337M080.pdf
Spændingsvurdering 250V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Serie B43547 Ripple Current @ Low Frequency 1.56A @ 100Hz
Vurderinger - Polarisering Polar
Emballage Tray Pakke / tilfælde Radial, Can - Snap-In
Andre navne B43547F2337M 80
B43547F2337M80
B43547F2337M80-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Levetid @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Blyafstand 0.394" (10.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Impedans 280 mOhms
Højde - Siddende (Max) 1.071" (27.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 210 mOhm @ 100Hz
Detaljeret beskrivelse 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 210 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapacitans 330µF