B43584A4159M3
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B43584A4159M3
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW
Dataark: B43584A4159M3.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 370 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 370 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
18 pcs
  • Besked
Specifikationer for B43584A4159M3
Varenummer B43584A4159M3 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 370 pcs Datablad B43584A4159M3.pdf
Spændingsvurdering 350V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 3.583" Dia (91.00mm)
Serie B43584 Ripple Current @ Low Frequency 29.9A @ 100Hz
Vurderinger - Polarisering Polar
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial, Can - Screw Terminals
Andre navne B43584A4159M003 Driftstemperatur -25°C ~ 85°C
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Levetid @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Blyafstand 1.248" (31.70mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Impedans 11 mOhms
Højde - Siddende (Max) 8.740" (222.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 9 mOhm @ 100Hz
Detaljeret beskrivelse 15000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 9 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapacitans 15000µF