B43584A4398M3
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B43584A4398M3
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW
Dataark: B43584A4398M3.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for B43584A4398M3
Varenummer B43584A4398M3 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1476 pcs Datablad B43584A4398M3.pdf
Spændingsvurdering 350V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 2.532" Dia (64.30mm)
Serie B43584 Ripple Current @ Low Frequency 11.6A @ 100Hz
Vurderinger - Polarisering Polar
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial, Can - Screw Terminals
Andre navne B43584A4398M003 Driftstemperatur -25°C ~ 85°C
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Levetid @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Blyafstand 1.122" (28.50mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Impedans 34 mOhms
Højde - Siddende (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 28 mOhm @ 100Hz
Detaljeret beskrivelse 3900µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 28 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapacitans 3900µF
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
B43584A4159M3
B43584A4159M3
producenter: EPCOS
Beskrivelse: CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW
På lager: 370 pcs
Hent: B43584A4159M3.pdf
RFQ
producenter: EPCOS
Beskrivelse: CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
På lager: 1771 pcs
Hent: B43584A4278M3.pdf
RFQ
B43584A4398M
B43584A4398M
Beskrivelse: CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW