B43866C2226M
Produkt oversigt
Varenummer: B43866C2226M
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Dataark: B43866C2226M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
4200 pcs
  • Besked
Specifikationer for B43866C2226M
Varenummer B43866C2226M Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 220447 pcs Datablad B43866C2226M.pdf
Spændingsvurdering 250V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Serie B43866 Ripple Current @ High Frequency 250mA @ 100kHz
Vurderinger - Polarisering Polar
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial, Can
Andre navne B43866C2226M000 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Levetid @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Blyafstand 0.197" (5.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Detaljeret beskrivelse 22µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
kapacitans 22µF Applikationer General Purpose