B43866C5336M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B43866C5336M
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
Dataark: B43866C5336M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2400 pcs
  • Besked
Specifikationer for B43866C5336M
Varenummer B43866C5336M Fabrikant EPCOS
Beskrivelse CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 106770 pcs Datablad B43866C5336M.pdf
Spændingsvurdering 450V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Serie B43866 Ripple Current @ High Frequency 365mA @ 100kHz
Vurderinger - Polarisering Polar
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial, Can
Andre navne B43866C5336M000 Driftstemperatur -25°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Levetid @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Blyafstand 0.295" (7.50mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Detaljeret beskrivelse 33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
kapacitans 33µF Applikationer General Purpose