B59752C0120A070
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B59752C0120A070
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse THERMISTOR PTC 80 OHM 25% DISC
Dataark: B59752C0120A070.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for B59752C0120A070
Varenummer B59752C0120A070 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse THERMISTOR PTC 80 OHM 25% DISC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 27694 pcs Datablad B59752C0120A070.pdf
Leverandør Device Package - Serie Automotive, AEC-Q200
Modstandstolerance ±25% Modstand @ 25 ° C 80 Ohms
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Disc, 11.5mm Dia x 6.0mm W
Andre navne 495-76142
B59752C 120A 70
B59752C0120A070-ND
B59752C120A70
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse PTC Thermistor 80 Ohms Disc, 11.5mm Dia x 6.0mm W