B59754C0120A070
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B59754C0120A070
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse THERMISTOR PTC 150 OHM 25% DISC
Dataark: B59754C0120A070.pdf
  • Besked
Specifikationer for B59754C0120A070
Varenummer B59754C0120A070 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse THERMISTOR PTC 150 OHM 25% DISC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 55560 pcs Datablad B59754C0120A070.pdf
Leverandør Device Package - Serie -
Modstandstolerance ±25% Modstand @ 25 ° C 150 Ohms
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Disc, 13mm Dia x 7.5mm W
Andre navne B59754C 120A 70
B59754C120A70
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse PTC Thermistor 150 Ohms Disc, 13mm Dia x 7.5mm W