B59810C0130A070
EPCOSEPCOS
B59810C0130A070 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B59810C0130A070
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse PTC RESET FUSE 265V 650MA RADIAL
Dataark: B59810C0130A070.pdf
  • Besked
Specifikationer for B59810C0130A070
Varenummer B59810C0130A070 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse PTC RESET FUSE 265V 650MA RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 21287 pcs Datablad B59810C0130A070.pdf
Spænding - Maks 265V Type Ceramic
Tykkelse (Max) - Størrelse / Dimension 0.866" Dia x 0.197" T (22.00mm x 5.00mm)
Serie - Modstand - 25 ° C (Typ) 3.5 Ohms
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial, Disc Andre navne 495-76373
B59810C 130A 70
B59810C0130A070-ND
B59810C130A70
B59810C130A70-ND
Driftstemperatur 0°C ~ 60°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyafstand 0.197" (5.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 1.004" (25.50mm)
Detaljeret beskrivelse Ceramic PTC Resettable Fuse 265V 650mA Ih Through Hole Radial, Disc Nuværende - tur (it) 980mA
Nuværende - Max 7A Nuværende - Hold (Ih) (Max) 650mA