B59810C0160A070
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B59810C0160A070
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse THERMISTOR PTC 1.6 OHM 25% DISC
Dataark: B59810C0160A070.pdf
  • Besked
Specifikationer for B59810C0160A070
Varenummer B59810C0160A070 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse THERMISTOR PTC 1.6 OHM 25% DISC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 33641 pcs Datablad B59810C0160A070.pdf
Leverandør Device Package - Serie -
Modstandstolerance ±25% Modstand @ 25 ° C 1.6 Ohms
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Disc, 26mm Dia x 5.0mm W
Andre navne 495-76374
B59810C 160A 70
B59810C0160A070-ND
B59810C160A70
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse PTC Thermistor 1.6 Ohms Disc, 26mm Dia x 5.0mm W