B59870C0160A070
EPCOSEPCOS
B59870C0160A070 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B59870C0160A070
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse PTC RESET FUSE 160V 125MA RADIAL
Dataark: B59870C0160A070.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for B59870C0160A070
Varenummer B59870C0160A070 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse PTC RESET FUSE 160V 125MA RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 58257 pcs Datablad B59870C0160A070.pdf
Spænding - Maks 160V Type Ceramic
Tykkelse (Max) - Størrelse / Dimension 0.354" Dia x 0.197" T (9.00mm x 5.00mm)
Serie - Modstand - 25 ° C (Typ) 25 Ohms
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial, Disc Andre navne 495-75883
B59870C 160A 70
B59870C0160A070-ND
B59870C160A70
B59870C160A70-ND
Driftstemperatur 0°C ~ 60°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyafstand 0.197" (5.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.492" (12.50mm)
Detaljeret beskrivelse Ceramic PTC Resettable Fuse 160V 125mA Ih Through Hole Radial, Disc Nuværende - tur (it) 250mA
Nuværende - Max 1A Nuværende - Hold (Ih) (Max) 125mA