B59871C0135A070
EPCOSEPCOS
EPCOS
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B59871C0135A070
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse THERMISTOR PTC 25 OHM 25% DISC
Dataark: B59871C0135A070.pdf
  • Besked
Specifikationer for B59871C0135A070
Varenummer B59871C0135A070 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse THERMISTOR PTC 25 OHM 25% DISC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 117183 pcs Datablad B59871C0135A070.pdf
Leverandør Device Package - Serie -
Modstandstolerance ±25% Modstand @ 25 ° C 25 Ohms
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Disc, 9.0mm Dia x 5.0mm W
Andre navne B59871C 135A 70
B59871C135A70
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse PTC Thermistor 25 Ohms Disc, 9.0mm Dia x 5.0mm W