B59880C0120A054
EPCOSEPCOS
B59880C0120A054 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B59880C0120A054
Producent / Mærke: EPCOS
Produkt beskrivelse PTC RESET FUSE 265V 55MA RADIAL
Dataark: 1.B59880C0120A054.pdf2.B59880C0120A054.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for B59880C0120A054
Varenummer B59880C0120A054 Fabrikant EPCOS
Beskrivelse PTC RESET FUSE 265V 55MA RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 174148 pcs Datablad 1.B59880C0120A054.pdf2.B59880C0120A054.pdf
Spænding - Maks 265V Type Ceramic
Tykkelse (Max) - Størrelse / Dimension 0.354" Dia x 0.197" T (9.00mm x 5.00mm)
Serie - Modstand - 25 ° C (Typ) 70 Ohms
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Radial, Disc Andre navne B59880C 120A 54
B59880C120A54
B59880C120A54-ND
Driftstemperatur 0°C ~ 60°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyafstand 0.197" (5.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.492" (12.50mm)
Detaljeret beskrivelse Ceramic PTC Resettable Fuse 265V 55mA Ih Through Hole Radial, Disc Nuværende - tur (it) 110mA
Nuværende - Max 400mA Nuværende - Hold (Ih) (Max) 55mA